Mała Książka Wielki Człowiek – kolejna odsłona

Projekt, jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym (4-6 lat). Jego zasady są proste: każde dziecko, które mieści się w podanym wyżej przedziale wiekowym i które odwiedzi bibliotekę biorącą udział w projekcie, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą. W skład wyprawki wejdą: książka „Krasnal w Krzywej Czapce” Wojciecha Widłaka i Aleksandry Krzanowskiej, dostosowana pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka oraz Karta Małego Czytelnika, która zachęci dziecko do kolejnych odwiedzin w bibliotece.

Zapraszamy do naszych placówek w Tęgoborzy oraz Łososinie Dolnej. Już od października na dzieci czekają specjalne Wyprawki Czytelnicze.

Pokochany przez Małych Czytelników i ich rodziców Krasnal w Krzywej Czapce powrócił w tegorocznej edycji projektu do naszych bibliotek, by swoimi opowieściami skraść serca kolejnego pokolenia przedszkolaków.