Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką

13 września 2022 r. w Bibliotece Publicznej w Tęgoborzy odbyło się spotkanie autorskie z pisarką dziecięcą, autorką wielu książek o uwielbianej przez czytelników Basi, Panią Zofią Stanecką.

Podczas spotkania Pani Zofia opowiadała o tym jak wygląda praca pisarza oraz jak niezwykle istotna w tym zawodzie jest wyobraźnia. Autorka czytała fragmenty swoich książek jak również przybliżyła dzieciom jak powstaje książka, kto pracuje nad jej powstaniem i ostatecznym kształtem.

W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy IIa i klasy IIb Szkoły Podstawowej w Tęgoborzy.

Spotkanie autorskie odbyło się w ramach projektu “KSIĄŻKOWE DEGUSTACJE BIBLIOTEKI ATRAKCJE” zorganizowane przez Powiatową i Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Starym Sączu.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”