Walentynkowa Randka w Ciemno z Książką

Biblioteka Publiczna w Łososinie Dolnej po raz drugi włączyła się w akcję „Randka w ciemno z książką”. W związku z tym, że zeszłoroczna zabawa czytelnicza cieszyła się dużym zain­tere­sowa­niem­ przygotowaliśmy kolejne ciekawe niespodzianki literackie.

Akcja polegała na zapakowaniu wybranych książek w szary papier z walentynkowymi dekoracjami oraz wyeksponowaniu ich w widocznym miejscu w bibliotece.
Czytelnicy odwiedzający w minionym tygodniu bibliotekę sięgnęli po książki niespodzianki, a właściwie to książki wybierały w tym dniu czytelnika. Użytkownicy biblioteki mieli okazję zabrać do domu i przeczytać książki, których być może w tradycyjny sposób nigdy by nie wypożyczyli.
W ten sposób chcieliśmy wszystkich zachęcić do poszukiwań literackich i wyjścia poza swoje czytelnicze przyzwyczajenia.

Walentynki to świetna okazja do zakochania się w czytaniu, bo książka to świetny kompan na długie zimowe wieczory, bezsenne noce, wypady urlopowe i wspólny odpoczynek.